پرسش های متداول

کمیک فارسی چیست؟

کمیک فارسی یک پلتفرم آنلاین برای انتشار کمیک به صورت فارسی و انگلیسی می باشد. این کمیک ها از ناشرین مختلفی بوده و به صورت اختصاصی توسط تیم کمیک فارسی ترجمه و ویراست شده و در سایت ارائه می گردد.

چطوری می تونم کمیک دانلود کنم؟

در کمیک فارسی شما نمی توانید کمیک های ترجمه شده به زبان فارسی را که شامل ساعت ها تلاش تیم کمیک فارسی می باشد را دانلود و ذخیره کنید. و فقط می توانید آنها را به صورت آنلاین مطالعه کنید.

آیا برای مطالعه کمیک ها باید اشتراک تهیه کنیم ؟

کمیک ها در کمیک فارسی به صورت رایگان و اشتراکی قرار داده می شوند. کمیک های رایگان و انگلیسی را هرکسی حتی بدون حساب کاربری می تواند به صورت رایگان مطالعه کند. اما برای کمیک های ترجمه شده باید اشتراک تهیه بفرمایید.

چرا اصلا باید برای کمیک های ترجمه شده اشتراک تهیه کنیم؟

به دلیل اینکه ترجمه، ادیت، ویراست و طراحی تایپوگرافی فارسی، کاور کمیک و همچنین گرفتن مجوز هر کمیک برای چاپ شامل هزینه می شود و ساعت ها زمان می برد. بر روی هر کمیک به طور میانگین 3 نفر اعم از مترجم، طراح و گرافیست وقت می گذارند تا کمیک ترجمه شده خوبی به دست شما برسد. اگر در سایتی کمیک ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرید نشانه ی عشق و علاقه آن دوستان به کار رایگان می باشد و کار رایگان تا همیشه پایدار نمی ماند. ترجمه حرفه ای، خوب، بدون ایراد فنی و ایراد معنایی هزینه بسیار بالایی دارد که می توانید در اینترنت قیمت های روز آن را جست و جو کنید. یکی از دلایلی که کسب و کار کمیکی در ایران حتی با وجود سایت های خوب پیشرفت چشمگیری در این سال ها صورت نگرفته، بی مزد و رایگان کار کردن بعضی دوستان بوده که ارزش ترجمه کمیک را زیر سوال برده اند. وقتی سرمایه ای وارد بخشی نشود و خروجی نداشته باشد هیچ سرمایه گذاری به این بخش کمک نخواهد کرد. پس با خرید اشتراک و کمک به مترجمان و طراحان گرافیک در زمینه کمیک و به طور کلی به این کسب و کار کمک کنید.

سوال من در اینجا وجود ندارد.

شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما سوال مورد نظرتون رو بپرسید.

اشتراک خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار کمیک ایمیل خود را وارد کنید